Odkryj nieograniczony świat nauki języka angielskiego

Dowiedz się więcej

English, Please! VR

Nowa przyszłość edukacji językowej

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

Szukasz rewolucyjnego sposobu, aby pomóc sobie lub swojemu dziecku osiągnąć doskonałe wyniki w nauce języka angielskiego? Nie szukaj dalej! Cieszymy się, że możemy przedstawić Państwu przyszłość edukacji językowej: wirtualną rzeczywistość (VR).

Dowiedz się więcej

English, Please! VR

Odkryj nowe możliwości

Wyobraź sobie, że wchodzisz do wciągającego, anglojęzycznego świata, w którym nauka jest przygodą, a nie obowiązkiem. Technologia VR przenosi Cię do ekscytujących miejsc, takich jak tętniące życiem ulice miast, urokliwe krajobrazy i autentyczne rozmowy z native speakerami.

Wirtualna rzeczywistość (VR) jest wyjątkowo skutecznym narzędziem do nauki języka angielskiego ze względu na unikalny sposób, w jaki angażuje uczniów i wspomaga przyswajanie języka.

Dowiedz się więcej

English, Please! VR

Oto dlaczego VR w English, Please! zmienia zasady gry:

Podsumowując, nauka języka angielskiego w technologii VR jest skuteczna, ponieważ zapewnia wciągające, interaktywne i wielozmysłowe doświadczenie, które ściśle odzwierciedla użycie języka w życiu codziennym. Technologia ta nie tylko przyspiesza przyswajanie języka, ale także sprawia, że nauka staje się przyjemniejsza i bardziej dynamiczna.

Dołącz do nas

Urządzenia VR są dostępne dla uczniów w wieku powyżej 10 lat i dotyczą kursów Teens, Please! oraz Adults, Please! Dla młodszych uczestników naszych kursów posiadamy do dyspozycji PODŁOGĘ INTERAKTYWNĄ.

Jesteś gotowy do rozpoczęcia nauki? Zapisz się już teraz!

Dowiedz się więcej