Little Kids, Please!

Magiczny świat nauki.

Witamy na naszym zabawnym i interaktywnym kursie języka angielskiego przeznaczonym dla uczniów w wieku od 4 do 6 lat!

Odkryj więcej

Little Kids, Please!

Magiczny świat nauki.

Witamy na naszym zabawnym i interaktywnym kursie języka angielskiego przeznaczonym dla uczniów w wieku od 4 do 7 lat!

Odkryj więcej

Co oferujemy?

Dlaczego Twoje dziecko nie będzie się u nas nudzić?

Działania twórcze

Twórcze zajęcia pomagają dzieciom wszechstronnie rozwijać umiejętności.

Nauka i zabawa

Dzięki kryteriom wspólnej zabawy i nauki dzieci będą uczyły się z przyjemnością

Interaktywna podłoga

Dzięki jej wykorzystaniu miejsce nauki zmienia się w interaktywny świat pełen wrażeń.

Ciekawe zajęcia

Każda lekcja jest inna i wyjątkowa, aby nauka angielskiego była efektywna .

Chcesz rozpocząć naukę angielskiego Twojego dziecka z English Please?

Nie zwlekaj, już dziś zapisz swoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe. Zapraszamy!

Prowadzenie młodego pokolenia do sukcesu.

Na koniec każdego zrealizowanego poziomu dziecko otrzymuje od English, Please! barwny certyfikat. To zarazem sympatyczna pamiątka, pierwszy krok do międzynarodowych egzaminów językowych i świetny sposób pokazania, że dziecko potrafiło osiągnąć swój cel — co oznacza, że może osiągnąć wszystko!

Dowiedz się więcej o nas

Interaktywna podłoga edukacyjna

Zajęcia dla dzieci

Niezwykły sposób na naukę i zabawę dla dzieci w każdym wieku.

Little Kids, Please!

Zajęcia dla dzieci

Witamy na naszych tętniących życiem i wciągających lekcjach języka angielskiego dostosowanych specjalnie dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat!

Język Angielski Dla Dzieci

Sprawiamy by nauka języka angielskiego była przyjemnością.

Rozumiemy, że każde dziecko jest wyjątkowe, a nasze zajęcia mają na celu celebrowanie indywidualności, jednocześnie rozwijając poczucie wspólnoty i pracy zespołowej. Dzięki interaktywnym grom, wciągającym opowiadaniom i praktycznym zajęciom sprawiamy, że nauka języka angielskiego staje się wciągającym doświadczeniem. Zajęcia w English, Please! są zaprojektowane tak, aby były zarówno edukacyjne, jak i rozrywkowe.

✓ Nauka w English, Please! odbywa się w całości po angielsku: dzięki temu dziecko szybko przyzwyczaja się do komunikacji bez użycia swojego języka ojczystego.

✓ Uczymy w przyjaznej dzieciom formie zabawy, poprzez zabawę, piosenki i interaktywne gry, bez ocen, tabel gramatycznych i nudnych ćwiczeń.

✓ Program nauki dla dzieci dostosowujemy do ich potrzeb i poziomu. Co kilka zajęć nauczyciel sprawdza poczynione postępy i albo poświęca dodatkową lekcję na utrwalenie materiału, albo przechodzi do następnego tematu.

Korzystamy ze sprawdzonego programu nauczania National Geographic, wielkoformatowych podręczników oraz specjalnie przygotowanych materiałów i filmów z całego świata.

Dzięki interaktywnej podłodze Twoje dziecko z przyjemnością będzie wracać na kolejne zajęcia w English, Please!

 • W English, Please! często korzystamy z pomocy wizualnych, które pomagają dzieciom łączyć wypowiadane słowa z konkretnymi sytuacjami.
  Kluczową rolę odgrywają również gesty i mowa ciała.
 • Zajęcia interaktywne, takie jak specjalnie przygotowane 100 gier na podłodze interaktywnej, śpiewanie piosenek czy odgrywanie ról, zachęcają do aktywnego uczestnictwa. Dzieci uczą się poprzez działanie, a te zajęcia sprawiają, że nauka języka staje się zabawą i wciągającym doświadczeniem.
 • Tworzenie pozytywnego i wspierającego środowiska w klasie jest niezwykle istotne. Nauczyciel, który jest zachęcający, cierpliwy i przystępny, pomaga złagodzić wszelki niepokój i strach związany z nauką nowego języka.
  Interakcje rówieśnicze i wspólne uczenie się również przyczyniają się do tworzenia atmosfery wsparcia, ponieważ dzieci mogą sobie pomagać i dzielić się swoim zrozumieniem języka.
 • Nasz program językowy dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat ma elastyczny program nauczania, który umożliwia uczniom dołączanie do nich w różnych momentach kursu. Program nauczania ma charakter modułowy, co pozwala na łatwą integrację nowych uczniów.
 • Zajęcia językowe dla dzieci skupiają się na tematach, które są powracane i rozwijane w trakcie kursu. Poza tym ciągła ekspozycja na naukę języka przynosi korzyści. Nawet jeśli dziecko przystąpi do zajęć później, konsekwentny kontakt z językiem podczas zajęć i materiałami dodatkowymi przyczyni się do rozwoju językowego.
 • Skuteczny program językowy National Geographic wykorzystuje różnorodne techniki nauczania, w tym pomoce wizualne i zajęcia interaktywne. Techniki te pomagają nowym uczniom szybko zaadaptować się do zajęć i zrozumieć język w różnych kontekstach.
 • Na zajęciach zachęcamy do współpracy rówieśniczej. Nowi uczniowie uczą się od swoich rówieśników, a wspólne działania tworzą pozytywną i włączającą atmosferę, która pomaga im płynnie zintegrować się z klasą.

English, Please! oferuje Klientom Program Lojalnościowy oraz Program Poleceń.


1. W przypadku skierowania kolejnego, nowego uczestnika do Szkoły English, Please! (dotyczy również rodzeństwa) i zapisania na zajęcia, Klientowi przysługuje 5% rabatu od opłaty.
Maksymalna liczba poleconych, uprawniających do zniżki Klientów wynosi 3 w ciągu roku.


2. W przypadku chęci kontynuowania zajęć w Szkole i podpisania kolejnej umowy przed wygaśnięciem obowiązującej, Klient otrzyma 10% rabatu lojalnościowego na cały czas trwania nowej umowy.


3. Powyższe programy oferowane przez Szkołę mogą się łączyć i w przypadku polecenia trzech nowych Klientów oraz kontynuowania zajęć w Szkole, Klient otrzyma 25% rabatu na okres trwania nowej umowy.

Zajęcia dla dzieci

Chcesz rozpocząć naukę angielskiego Twojego dziecka z English Please?

Dołącz do nas w tej ekscytującej podróży odkrywania języka, gdzie każde zajęcia są odskocznią w kierunku odblokowania nieograniczonego potencjału drzemiącego w Twoim dziecku. Razem stwórzmy fundament pod jasną i wyrazistą przyszłość!